IE Warning
Your browser is out of date!

This website uses the latest web technologies so it requires an up-to-date, fast browser!
Try Firefox or Chrome!
Back to top
Ліцензія № 507961, Серія АГ

Общие правила ЦРР «Логика»

Загальні правила ЦРД «Логіка»

1. Відвідувачі повинні дотримуватися чистоти та порядку у Центрі раннього розвитку дитини «Логіка» (ЦРРД «Логіка»), а також охайно ставитися до речей.

2. Відвідувачі не мають права забирати додому будь-які речі або іграшки, які належать ЦРРД «Логіка».

3. Присутність батьків або іншої особи, що супроводжує дитину на заняттях від 1 до 3-х років обов’язкова. Діти старші 3-х років на заняттях перебувають самостійно. Батьки несуть повну відповідальність за здоров’я та безпеку дітей до, під час та після занять навіть, якщо вони покинули приміщення ЦРРД «Логіка» .

4. Присутні на заняттях батьки повинні вмикати беззвучний режим на телефонах, а також не бажано гучно балакати з іншими батьками. Якщо є потреба терміново відповісти на дзвінок, ви маєте обов’язково покинути учбову кімнату.

5. Хвора дитина категорично не допускається до занять. В індивідуальних випадках (алергія та стан дитини, пов’язаний з появою зубів) батьки обов’язково повинні узгодити своє перебування на занятті з адміністрацією ЦРРД «Логіка» та іншими батьками в групі, де займається дитина.

6. Якщо дитина будь-яким чином заважає іншим дітям займатися, просимо на деякий час виводити її з учбової кімнати, щоб заспокоїти. Роль викладача не виховувати, а доносити знання.

7. Один раз на рік клієнт обов’язково сплачує «щорічний внесок» у розмірі 250 гривень (двісті п’ятдесят гривень) на розвиток ЦРРД «Логіка» та ігрову кімнату. «Щорічний внесок» також враховує відшкодування збитків у випадку пошкодження меблів, навчальних посібників, музичних інструментів та іграшок у ігровій кімнаті.

8. Вносити оплату за наступний навчальний місяць клієнт має вчасно, заздалегідь (до кінця поточного місяця). У випадку несвоєчасного придбання абонемента адміністрація ЦРРД «Логіка» має право надати місце іншій дитині в порядку черги без попередження.

9. Придбавши абонемент, клієнт автоматично закріплює місце дитини в групі на поточний місяць навіть, якщо дитина не відвідує занять з будь-якої причини. За пропущені заняття кошти не повертаються і заняття не відпрацьовуються. В Державні та святкові дні ЦРРД «Логіка» не працює.

10. Клієнт сплачує не кількість занять, а абонемент на наступний навчальний місяць. Абонемент є перепусткою і надає право відвідувати заняття.

11. Для отримання результату від навчання просимо відвідувати заняття систематично, а також приймати активну участь у навчальному процесі та підтриманні дисципліни на занятті. Сертифікат,який підтверджує, що дитина пройшла курс навчання з підготовки до школи у ЦРРД «Логіка» видається тільки при повному проходженні цього курсу (вересень – травень включно поточного навчального року) і є підтвердженням здобутих знань дитини.

12. Батьки мають надати адміністратору необхідні документи (ксерокопія свідоцтва про народження, довідка від лікаря про стан здоров’я), які підтверджують можливість і право дитини перебувати у колективі.

13. Батьки мають заздалегідь попереджати по будь-які зміни, що стосуються графіку відвідування занять (відповідно до п.п. 8 та 9).

14. Адміністрація центру не несе відповідальність за збереження забутих або залишених без нагляду речей.

15. При систематичному порушенні правил, адміністрація ЦРРД «Логіка» залишає за собою право розглянути питання про подальше відвідування клієнтом занять.

16. Особистий підпис автоматично підтверджує вашу згоду з усіма зазначеними правилами. Після підписання документу скарги не приймаються.

П.І.Б.__________________________________________________________

Дата заповнення_____________________ Підпис________________

Дякуємо за довіру та розуміння!

>>> Каникулы в Логике! <<<